Kereskedelem, értékesítés

Külkereskedelmi képviselő álláslehetőség Egerben

Munkavégzés helye: Eger
2019. 11. 06. 13:11

A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és diagnosztikai terület innovatőre, munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

KÜLKERESKEDELMI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Eger

Téged keresünk, ha:

  • Nem okoz problémát, ha angolul kell tárgyalnod
  • Eger és környékén élsz
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év kereskedelmi képviselői tapasztalatod van
  • Rendelkezel jogosítvánnyal és balesetmentesen közlekedsz
  • Erős üzleti szemlélettel és jó tárgyalási készséggel rendelkezel
  • Érdeklődsz a műszaki terület és az egészségügyi újdonságok iránt
  • Gyorsan és alaposan el tudod sajátítani a szükséges terméktudást
  • Nem okoz problémát az utazás
  • Könnyen megtalálod a közös hangot más kultúrák képviselőivel

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • További nyelvismeret
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Fő feladataid lesznek:

  • Értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása, tervek elérése
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Új piacok, vevők, partnerek felkutatása, a velük való kapcsolattartás
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Szakmai kiállításokon, kongresszusokon, rendezvényeken cégünk képviselete
  • Tárgyalások, workshopok, tréningek szervezése és hatékony lebonyolítása
  • Kapcsolattartás orvosokkal, kórházi képviselőkkel, disztribútorokkal, partnerekkel
  • Árajánlatok, szerződések kidolgozása
  • Jelentések, kimutatások készítése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés és kihívást jelentő feladatkör
  • Változatos, mozgalmas munka
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése