A Bükki Nemzeti Park Igazgatóság személyügyi ügyintéző munkatársat keres

Bükki Nemzeti Park Igazgatóság Szervezet

Munkaügyi ügyintéző

Munkavégzés helye: Eger

2019. 10. 03.

Bükki Nemzeti Park Igazgatóság személyügyi ügyintéző munkatársat keres 2019. november 1-től határozatlan időre, a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény keretein belül történő foglalkoztatással teljes munkaidőben.

Jelentkezési határidő: 2019.10.20.

Feladatok

A munkakör ellátásához szükséges humánpolitikai, társadalombiztosítási ismeretek alkalmazása, valamint a vonatkozó jogszabályok értelmezése, naprakész ismerete.

A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény és végrehajtási rendeleteinek alkalmazása a mindennapokban, valamint a munkaügyi területet érintő jogszabályok betartása, belső szabályzatban foglalt juttatások dokumentációjának előkészítése.

Munkaügyi és egyéb számítástechnikai programok használata: KIRA rendszer, ÁNYR, Probono és TÉR rendszerek kezelése.

Problémák észrevétele, a szakmai normák ismerete és hiteles képviselete.

Iránymutatások, tájékoztatók kiadása. Szabályzatok előkészítése, belső eljárásrendek készítése, munkatársak tájékoztatása.

Központi adatszolgáltatások teljesítése. Költségvetés, beszámolók készítésében való közreműködés.

Gondoskodik az álláspályázatok kiírásáról. Az emberi erőforrásokkal való gazdálkodás tervezése, szervezése, irányítása, koordinálása és ellenőrzése, emberi erőforrás-fejlesztés kidolgozása és megvalósítása.

 A munkavállalók jogaival, egészségével, biztonságával, egyenlő lehetőségeivel és egyéb ügyeivel kapcsolatos szabályok és törvények betartásának biztosítása.

Bér- és létszám-gazdálkodáshoz kapcsolódó feladatok, létszámnyilvántartás, előirányzatok nyilvántartása.

Elvárások

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • ezen a munkaterületen szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú˛/főiskolai végzettség humánszervező, humánerőforrás menedzser, stb.

Amit kínálunk

  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra "A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény" rendelkezései az irányadók.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott