Grafikus állás

ABCkitűző Kft.
Eger
Bruttó 250 000 Ft - 250 000 Ft / óra
2019. 10. 03.

Az ABCkitűző Kft. egy 10 éves múltra visszatekintő ajándék-, reklámtárgyakat gyártó vállalkozás.
Munkadiő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között, a vállalkozás egri telephelyén.

Nálunk nem a papír számít hanem a tudás, hozzáállás, ha nincs végzettséged az sem gond!!!

További információért, MUNKAIDŐBEN, hívja a 20-585-5101-es számot!

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal, e-mail-ben, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, elvárt nettó fizetés megjelölésével.

Feladatok

  • Grafikai anyagok előkészítése, nyomtathatóvá alakítása
  • Megrendelők kérésére reklámanyagok tervezése, kivitelezése
  • Hirdetések kreatív anyagainak elkészítése online és offline felületekre
  • Katalógus, webshop termékfotózás

Elvárások

  • 25 évesnél fiatalabb
  • BÁRMILYEN OKJ-s végzettség
  • Corel család ismeretek
  • Adobe család ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office programok
  • Szorgalom, önállóság, megbízhatóság, szépérzék
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok