Vevő-, ügyfélszolgálat

Taxi diszpécser munkakörben álláslehetőség Egerben

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Nettó 7000 - 8000 / nap
2019. 09. 24. 14:47

A Taxi3Eger személyszállító egyesülete keres irodai telefonos diszpécseri munkára egri helyismerettel rendelkező egri lakosú kolleganőt.

Feladatok:

  •  A telefonod beérkező hívások  rögzítése és tovább adása (kiadása) a  személyszállító végzőknek (taxisoknak )

Elvárások:

  •    Az elvárásaink az hogy jó kommunikációs képességgel rendelkezzen! Egyedüli munkavégzés!

Előnyök:

  • Számítógép kezelői ismeretek és az angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  •  Hosszútávú munka lehetőség, nyugodt környezetben egy jó csapatban!
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése