Matematika-informatika szakos középiskolai tanár állás Egerben

Az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium (cím: 3300. Eger, Klapka u. 7.) pályázatot hirdet

  • matematika – informatika szakos középiskolai tanár munkakör betöltésére.

A jogviszony teljes munkaidős, határozott idejű, amely hosszabbítható, véglegesíthető.

Alkalmazási feltétel: végzettséget igazoló oklevél, plébánosi ajánlás és érvényes erkölcsi bizonyítvány (igénylésének bizonylata).

Az állás betöltésének kezdete: 2019. augusztus 22.

Érdeklődni  a 06-36 510062 telefonszámon, illetve a "Jelentkezem" gombra kattintva elektronikus postacímen.

A pályázat beadásának módja az intézményben személyesen, vagy email-ban.

A pályázathoz szükséges csatolni a részletes szakmai önéletrajzot és a végzettséget igazoló iratok másolatát.

Feladatok

  • Matematika-informatika szakos középiskolai tanár

Elvárások

  • Egyetemi végzettség, alkalmazás esetén: plébánosi ajánlás, erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Pedagógus életpálya szerinti fizetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Munkarend

  • Általános