A verpeléti tésztagyár élelmiszer operátor munkakörbe kollégát keres

Asiafood Kft.
Verpelét
2019. 12. 19.

A verpeléti tésztagyár felvételt hirde

ÉLELMISZERIPARI OPERÁTOR

munkakör betöltésére

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Kezdő bér: bruttó 161.000 Ft/hó
  • Próbaidő után bruttó 20.000 Ft/hó mozgóbér a fixbéreseknek
  • Kézi termelőknek teljesítményfüggő határtalan kereseti lehetőség

6 hónap után bruttó 30.000 Ft/negyedév motivációs bónusz Munkatárs-ajánlási bónusz Ingyenes buszjárat Verpelétről, Kerecsendről, Szajláról, ill. Mátraderecskéről, másoknak munkába járás támogatás

Elvárások

  • Befejezett 8 osztály
  • Jó kézügyesség
  • Hidegtűrés

VÁRJUK A TÉRSÉGBŐL JELENTKEZŐ NŐKET ÉS FÉRFIAKAT

EGYARÁNT

Jelentkezni lehet

telefonon: +36-36-359-086 ahol a munkaügyet, vagy az igazgatót kell kérni e-mailen: "Jelentkezem" gombra kattintva személyesen önéletrajzzal a gyárnál: Verpelét, Külterület Hrsz 0373/14 (településről kifelé menet Kisnána felé)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános