Minőségellenőr állás Egerben műszaki középfokú végzettséggel rendelkezőknek

VILATI Gyártó Zrt.
Eger
2019. 07. 01.

A VILATI Gyártó Zrt. minőségellenőr munkakörbe műszaki középfokú végzettségű munkatársat keres.

Részletek a www.vilati.com oldalon.

Jelentkezni fényképes önélterajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a 3300 Eger, Faiskola u. 9. címre küldött levélben lehet.

Feladatok

  • A félkész gyártmányok és késztermékek ellenőrzése.
  • Nem megfelelő termékek eltéréseinek dokumentálása.
  • -Első minta jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások

  • Szakirányú (műszaki) középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Hegesztési területen szerzett átvevői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk

  • Munkábajárás támogatása
  • Szép kártya
  • Versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott