Cégünk az egri nagykereskedelmi irodájába keres vevőszolgálati munkatársat

Kovács Tüzép Kft.
Eger
2020. 07. 14.

Az egri újHáz Centrum-ot üzemeltető 30 éves Kovács Tüzép Kft. burkolatokat, szanitereket és építőanyagokat forgalmazó kis- és nagykereskedelem.  A vállalkozás több mint 70 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és nagykereskedelmi hálózatát.

A vállalkozás az évtizedes múltra visszatekintő egri nagykereskedelmi irodájába keres

VEVŐSZOLGÁLATOS

munkatársat.

Feladatok

  • Megrendelések kezelése, lebonyolítása.
  • Telefonos és e-mail-es kapcsolattartás a vállalkozás viszonteladóival.
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása (pl.: bevételezés, számlázás, statisztikák stb.).
  • Reklamációk kezelése.
  • Szükség esetén egyéb feladatok elvégzése a felettes megbízása alapján.

Elvárások

  • Kereskedelmi érzék.
  • Gyors, pontos munkavégzés, terhelhetőség.
  • Stressz tűrő képesség.
  • Megoldás központú gondolkodás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel).

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem.
  • Barátságos irodai légkör.
  • Felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakör.
  • Hosszútávon is perspektívát nyújtó biztos munkahely.
  • Kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott