Kertész - karbantartó munka Egerben

Az Eszterházy Károly Egyetem
az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat

Kertész - Karbantartó

A munkavégzés helye:

  • Eger

Feladatok:

  • Tavasztól őszig az Egri Campus területén található zöld területek gondozása, karbantartása. Dísznövények ápolása. Feladatai közé tartozik a növények szaporítása, ültetés, öntözés.
  • Téli időszakban az Egri Campus kazánházainak felügyelete az ott található berendezések kezelése ellenőrzése a felmerülő hibák feltárása javítása, javíttatásához szükséges műszaki tartalom összeállítása.

  • Az Egyetem telephelyein, felmerülő/jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzése.
  • Az épületekben lévő nyílászárók és egyéb berendezési, felszerelési tárgyak javítása, karbantartása.
  • A karbantartási munka kiterjed még kisebb villanyszerelési, kőműves és vízszerelési munkálatokra is; pl: égő, fénycső csere, vízvezeték meghibásodás elhárítása stb.
  • Kisebb lakatos munkák elvégzése.
  • Részt vesz rendezvények előkészítésében és utómunkálataiban, egyéb eszközök, bútorok szállításában is, szükség esetén besegít a kertészeti munkálatokba.

Elvárások:

  • Emelt szintű szakképesítés, az egység profiljának megfelelő szakirányú végzettség,
  • Minimum 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  •  “B” kategóriás jogosítvány, aktív gépkocsivezetői gyakorlat.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Épületgépészeti rendszerek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat.
  • Épület-, géplakatos szakirányú végzettség.
  • Kazánüzemeltetésben jártasság

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános