Egerben eladó/eladónő munkakörben álláslehetőség

Bijou Brigitte Kft.
Eger
2019. 04. 03.

Bijou Brigitte – ez a név már több mint 50 éve egyet jelent a divatékszerek és kiegészítők iránt érzett szenvedéllyel. Több mint 20 országban működő mintegy 1100 üzletünkkel piacvezetők vagyunk Európában. A lapos hierarchiának és a rövid utat bejáró döntéshozatalnak köszönhetően munkatársainknak lehetőségük van saját ötleteik és kreatív megoldásaik kibontakoztatására. Mindennapi tevékenységünk során vásárlóink is részesülhetnek abban az örömteli érzésben, amit mi tanúsítunk a termékeink iránt.

Vegyen részt Ön is cégünk sikertörténetében, és segítse munkánkat a(z) Eger -ban/-ben működő üzletünkben (üzleteinkben) a következő pozícióban:

eladó/eladónő
15 óra/hét munkaidőben

Feladatok:

  • Szakszerű tanácsadás és termékeink aktív értékesítése
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • Pénztár kezelése és az áruforgalom elősegítése
  • Leltárok és akciók lebonyolítása
  • Rendezett és tetszetős eladótér biztosítása

Elvárások:

  • Divat vagy ékszer részlegen szerzett eladói tapasztalattal rendelkezik
  • Szívesen végez tanácsadói tevékenységet és örömmel vesz részt változatos termékpalettánk eladásában
  • Érdeklődik a divatirányzatok és a kiegészítők iránt, megjelenése ápolt és divatos
  • Időben rugalmas a szokásos nyitvatartási időn belül
  • Szívesen végez csapatmunkát

Szeretne jelentkezni erre az érdekes és felelősségteljes feladatra, és velünk együtt fejlődni? Ha igen, jelentkezzen most! Kérjük, adja meg a(z)  azonosító számot, valamint azt a legkorábbi időpontot, amikor kezdeni tudna nálunk.

"Jelentkezem" gombra kattintva

Bijou Brigitte

Divat Cikk Kft

Törvényház utca 4

3300 Eger

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos