Pultos,felszolgáló munkalehetőség Egerben

Almagyar Érseki Szőlőbirtok Kft. egri borteraszára a 2019-es szezonra keres fiatal,agilis pultost vagy felszolgálót teljes munkaidőben.

Kezdés: 2019. május.

Jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Teljeskörű vendéglátói munkakör,minőségi kávéval,ételekkel és borokkal való foglalkozás.

Elvárások

  • Vendéglátásban jártas fiatal,agilis,nyitott,kommunikatív,lendületes,önálló munkára is képes,terlhető lányok és fiúk jelentkezését várjuk. De nem hátrány,ha nincs a vendéglátásban tapasztalata.

  • Legalább alapfokú nyelvtudás fontos. Kávék (barista) és borok ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Családias légkör,természetközeli munkahely,rugalmasság és jó kereseti lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Egyéb

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott