Kereskedelem, értékesítés

Cukrászdai eladó álláslehetőség Makláron a Stühmer Kft-nél

Munkavégzés helye: Maklár
2020. 06. 25. 11:27

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres teljes munkaidőben fagyizójába és cukrászdájába

CUKRÁSZDAI ELADÓ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

  • vevők udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • termékek ajánlása, bemutatása
  • fagylaltok adagolása
  • ajándékcsomagok elkészítése
  • pénztárgép, terminál kezelése

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • vásárló-centrikus gondolkodás
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság
  • lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Munkarend: szerdától-vasárnapig (hétfő-kedd pihenőnap)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzával, referenciák megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva a pozíció megjelölésével!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése