Szakmunka

CNC maróst keresünk egri igényes,klimatizált munkahelyre,délelőttös műszakba, br.380-450e Ft/hó

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 380000 - 450000 / hónap
2019. 09. 26. 15:06

A MULTIPACK Kft.  egri telephelyre, bővülő gépparkjába keres hosszú távra

CNC MARÓS

munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Bérezés: br. 380-450 eFt / hó
  • egyműszakos munkarend (6:00-14:20-ig)
  • béren kívüli juttatás
  • igényes, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • hosszú távú munka, stabil anyagi háttér
  • kis szériás egyedi gyártás
  • munkaruha

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központon történő önálló programozás (MAZAK vagy HURCO)
  • műszaki dokumentumok és tervrajzok olvasása

Elvárások:

  • CNC megmunkáló központon történő önálló programozás
  • szakirányú végzettség
  • műszaki tervrajzok olvasása
  • minimum 3 év CNC megmunkálóközponton szerzett szakmai tapasztalat egyedi gyártásban
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • MAZAK vagy HURCO megmunkáló központon szerzett gyakorlat előnyt jelent

Ha szívesen csatlakozna a Multipack Kft. csapatához, várjuk szakmai Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton a Multipack Kft. 3300 Eger, Gyetvai u. 5, címre.

Feladatok:

  • Megmunkáló központon történő önálló programozás és munkavégézés műszaki tervrajzok alapján.

Elvárások:

Előnyök:

  • MAZAK vagy HURCO megmunkáló központon szerzett gyakorlat

  • Bérezés: br.380-450 eFt/hó
  • munkaruha
  • utazási költségtérítés
  • albérlet támogatás vidékieknek
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése