Vevő-, ügyfélszolgálat

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk egri irodánkba

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 200000 - 250000 / hónap
2019. 03. 14. 09:10

Az Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. 3300-Eger, Homok út 26. szám alatti ügyfélszolgálati irodájába keres korábban ügyfélszolgálatos vagy hasonló, adminisztratív munkakörben ill. területen tapasztalatokat szerzett munkatársat.

Jelentkezési határidő: 2019.03.29.

Az önéletrajzokat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Feladatok:

  • Vevői rendelések, adatok rögzítése, feldolgozása
  • Szerződések nyomon követése
  • Bejelentések, panaszok felvétele, megválaszolása és kezelése
  • Folyamatos kommunikáció írásban és szóban mind az ügyfelekkel, mind a társosztályokkal

Elvárások:

  • Segítőkészség, problémamegoldó készség, ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek MS Excel, MS Word, magabiztos ismerete
  • Precizitás, rugalmas személyiség

Előnyök:

  • 3-5 év tapasztalat asszisztencia és ügyfélszolgálat munkakörben, hulladékgazdálkodási ismeretek
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű folyamatos munkalehetőség
  • Állandó jövedelem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése