Munkaügy, munkavédelem

Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző állás Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2019. 03. 04. 13:38

25 éve folyamatosan fejlődő egri építőipari cég munkaügyi ügyintézőt keres azonnali munkakezdéssel!

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, módosításával kapcsolatos teljes körű adminisztráció kezelése
  • Jogviszony változások lejelentése
  • Munkabérek és bérjellegű kifizetések számfejtése
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, egyeztetése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek elvégzése, pénztár rögzítése
  • Excel táblázatok precíz, naprakész vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség (bérszámfejtő)
  • Adó-, és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzésre való igény és képesség
  • Megbízhatóság, türelem, terhelhetőség

Előnyök:

  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Azonnali munkába állás lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés

Önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva és a 0620/ 33 042 28 telefonszámon

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése