Mérnök, műszaki, villamossági

A Fenstherm Kontakt Kft. műszaki előkészítő kollégát keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2019. 02. 18. 10:06

Heves megye meghatározó 100%-ban magyar tulajdonú vezető építőipari cége gyakorlott műszaki előkészítő munkatársat keres egri irodájába.

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése ellenőrzése
  • Költségvetések, költségbecslések készítése ellenőrzése
  • Árajánlatok bekérése partnercégektől
  • Pályázatok kivitelezési munkák előkészítése
  • Utókalkulációk készítése

Elvárások:

  • Költségvetés készítő program alapos ismerete (Terc)
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (excel, word, irodai alkalmazások)

Előnyök:

  • Építőipari közép vagy felsőfokú végzettség
  • Közbeszerzési eljárásokban való jártasság (ajánlatadói részről, EKR rendszer ismerete)
  • Egyéb a munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek (ár kalkulátori, közbeszerzési, közgazdasági, pénzügyi vagy üzleti OKJ vagy felsőfokú végzettség)

Amit kínálunk:

  • Biztos stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkaköri légkör
  • Fejlődési-, tanulási lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése