Informatika, telekommunikáció

Telekommunikáció/Értékesítő munkakörbe kollégát keresünk Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Nettó 150000 - 450000 / hónap
2019. 02. 11. 10:49

Helység: Eger
Kategória: IT / telekommunikáció
Karrierszint: 1-2 év tapasztalat
Munkaidő: Teljes munkaidő

Magyarország piacvezető telekommunikációs szolgáltatójának hivatalos viszonteladó partnere keres lakossági értékesítői munkakörbe fiatal agilis munkatársat!

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Office – haladó

Akit keresünk:

  • Intelligens, tanulékony, kihívásokat kedvelő, agilis, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, empatikus, kommunikatív munkatárs

Feladat:

  • Egeri üzletben folyamatos kapcsolattartás lakossági és céges ügyfelekkel, új szerződések megkötése, meglévő szerződések felülvizsgálata-aktualizálása, új leendő partnerek felkutatása-tájékoztatása.
  • A munkakör teljesítmény elváráshoz kötött, a fejlődésnek megfelelő mértékben

Mit nyújtunk számodra, ha kiválasztásra kerülsz?

  • A Telekom csapatának tagja leszel
  • Tréningek (sales és szakmai)
  • Operatív támogatás
  • Sikeres munkavégzésedhez digitális és telekommunikációs eszközök használata
  • Kedvezményes és ingyenes telekommunikáció
  • Kiemelkedő jutalék
  • Rugalmas munkaidő

Várunk Téged is a Telekom profi értékesítői között!

Küldd el fényképes önéletrajzodat 2019.02.20-ig a pozíció nevének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése