Telekommunikáció/Értékesítő munkakörbe kollégát keresünk Egerben

Paphegy Telekom Kft.
Eger
Nettó 150 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2019. 02. 11.

Helység: Eger
Kategória: IT / telekommunikáció
Karrierszint: 1-2 év tapasztalat
Munkaidő: Teljes munkaidő

Magyarország piacvezető telekommunikációs szolgáltatójának hivatalos viszonteladó partnere keres lakossági értékesítői munkakörbe fiatal agilis munkatársat!

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Office – haladó

Akit keresünk:

  • Intelligens, tanulékony, kihívásokat kedvelő, agilis, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, empatikus, kommunikatív munkatárs

Feladat:

  • Egeri üzletben folyamatos kapcsolattartás lakossági és céges ügyfelekkel, új szerződések megkötése, meglévő szerződések felülvizsgálata-aktualizálása, új leendő partnerek felkutatása-tájékoztatása.
  • A munkakör teljesítmény elváráshoz kötött, a fejlődésnek megfelelő mértékben

Mit nyújtunk számodra, ha kiválasztásra kerülsz?

  • A Telekom csapatának tagja leszel
  • Tréningek (sales és szakmai)
  • Operatív támogatás
  • Sikeres munkavégzésedhez digitális és telekommunikációs eszközök használata
  • Kedvezményes és ingyenes telekommunikáció
  • Kiemelkedő jutalék
  • Rugalmas munkaidő

Várunk Téged is a Telekom profi értékesítői között!

Küldd el fényképes önéletrajzodat 2019.02.20-ig a pozíció nevének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

Elvárások

Előnyök

  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott