Felsőtárkányban gyártáselőkészítés/kapacitás tervezés munkakörben álláslehetőség

ÁLLÁSLEHETŐSÉG – GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTÉS/KAPACITÁS TERVEZÉS

SANUBE KFT.

Társaságunk a Sanube Kft. Osztrák tulajdonban lévő, kábelkonfekcionálással és világítótestek gyártásával foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalkozás. Piacvezető a mezőgazdasági eszközökhöz és utánfutókhoz gyártott LED-világítás területén.

Kollégát keresünk gyártáselőkészítési feladatok ellátására.

Elvárásaink:

  • Szorgalom, precizitás, megbízhatóság
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (microsoft office)
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Szakirányú végzettség – Elektronika
  • Angol nyelvismeret
  • ODOO és BMD vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Beszerzés Területén szerzett Tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiszámítható, hosszútávú munkahely

Feladatok:

  • Termelés ütemszerű tervezése a magyar és az osztrák üzemekre
  • Kapacitás tervezés
  • Előrejelzések készítése és a beszerzés támogatása
  • Általános adminisztratív feladatok

BÉREZÉS: Tapasztalat és Képzettség alapján megegyezés szerint.

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy stabil, kiszámítható munkahelyet, továbbá szeretnél egy barátságos családias légkörben dolgozni, akkor jelentkezz bátran.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségre:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva

és/vagy érdeklődj telefonon:

  • +36 30 296 03 70 (Munkaidőben: 8-16 óra között)

Sanube Kft.

3324 Felsőtárkány Berva Ipartelep 17.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos