Vendéglátás

Éttermi dolgozókat keresünk az egri KFC éttermünkbe

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 1000 - 0 / óra
2019. 11. 18. 10:11

Ha szeretnél egy stabil és barátságos légkörű munkahelyen dolgozni főállásúként vagy diákként, tanulmányaid mellett vagy pályakezdőként, akkor csak egy e-mail választ el attól, hogy adj magadnak egy esélyt!

KFC éttermünkbe keresünk kollégákat Egerben az Agria Parkba induló bruttó 1000 Ft/óra bérezéssel.

Téged keresünk ha:

  • Szereted a pörgést, pozitív és mosolygós vagy
  • Szeretsz fiatalos csapatban dolgozni
  • Gyors karriert szeretnél befutni
  • Vezetővé szeretnél válni

Várjuk jelentkezésedet dolgozói pozícióiba!

Önéletrajzodat Kovács Lászlónak tudod küldeni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni
  • Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni
  • Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
  • Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani
  • Pontosan és precízen dolgozni

Elvárások:

  • Pozitív és mosolygó személyiség
  • Szeresd az új kihívásokat
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Szeress emberekkel foglalkozni

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
  • Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
  • Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló
  • 25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
  • Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése