Éttermi dolgozókat keresünk az egri KFC éttermünkbe

Amrest Kft.
Eger
Bruttó 1 000 Ft / óra
2020. 01. 21.

Ha szeretnél egy stabil és barátságos légkörű munkahelyen dolgozni főállásúként vagy diákként, tanulmányaid mellett vagy pályakezdőként, akkor csak egy e-mail választ el attól, hogy adj magadnak egy esélyt!

KFC éttermünkbe keresünk kollégákat Egerben az Agria Parkba induló bruttó 1000 Ft/óra bérezéssel.

Téged keresünk ha:

  • Szereted a pörgést, pozitív és mosolygós vagy
  • Szeretsz fiatalos csapatban dolgozni
  • Gyors karriert szeretnél befutni
  • Vezetővé szeretnél válni

Várjuk jelentkezésedet dolgozói pozícióiba!

Önéletrajzodat Kovács Lászlónak tudod küldeni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni
  • Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni
  • Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
  • Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani
  • Pontosan és precízen dolgozni

Elvárások

  • Pozitív és mosolygó személyiség
  • Szeresd az új kihívásokat
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Szeress emberekkel foglalkozni

Amit kínálunk

  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
  • Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
  • Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló
  • 25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
  • Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos