Beszerző állás Makláron a Stühmer Kft-nél

Stühmer Kft.
Maklár
2021. 03. 30.

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres csapatába

BESZERZŐ MUNKATÁRSAT

Feladatok

  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • Éves keretszerződések előkészítése és megkötése beszállítói partnerekkel
  • Logisztikai szolgáltatói szerződések figyelemmel követése és éves tárgyalása
  • Import és export szállítmányok megszervezése és operatív lebonyolítása
  • EKAER rendszerben való jártasság
  • Logisztikai elemzések és kimutatások készítése és riportálása az ügyvezető irányába
  • Előrejelzések, megrendelések készítése, szállítások nyomon követése
  • Raktári készletfigyelés, készletgazdálkodás
  • Anyagbeszerzéssel kapcsolatos elemzések, riportok elkészítése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Alapanyagigény kalkuláció készítése
  • Csomagolóanyag-igények felmérése és megrendelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, magabiztos fellépés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Élelmiszeriparban szerzett jártasság
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív, kihívásokban gazdag munkakör Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cégénél
  • Változatos napi munkavégzés
  • Szakmai fejlődés
  • Munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott