Építőipar, építészet

Nagyon jó villanyszerelői munkalehetőség Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger és környéke
2019. 01. 24. 11:13

Képzeld csak el ,hogy ….

  • egy olyan helyen dolgozol ahol megbecsülnek
  • ahol a „kérlek” az első , és „köszönöm” a végső szó
  • ahol fontos,hogy jól érezd magad,hiszen itt töltöd a napod nagy részét
  • ahol mindig van megfelelő anyag
  • ahol modern szerszámmal szépen tudsz dolgozni
  • ahol kedves kollégák segítenek mindennap
  • ahol telefont és jó autót adnak a munkádhoz
  • ahol nem „feketén” csúsztatják a pénzt zsebedbe
  • ahol pontosan és mindent kifizetnek
  • ahol bátran kérdezhetsz
  • ahol tudod mikor kezdődik és mikor van vége a munkaidőnek
  • ahol hétvége a pihenésről szól
  • ahol a napot egy finom ízletes kávénál kezdik
  • ahol a lakhelyről az utazást kifizetik
  • ahol minden korosztály megtalálható
  • ahol átlátható minden
  • ahol minden kerek,nincs izé meg hozé …

Ez nem képzelet, ez a mi cégünk itt Egerben,ez a Vill e Com Kft.

Ezért vagyunk itt, és működünk  már közel 130 éve, mert van egy III. generációs vállalkozás  aki PROFI villanyszereléssel foglakozik .

Gyere ,légy részese a sikereinknek !

Legyél  TE  az új Villanyszerelő munkatársunk !

Fiatal vagy tapasztalt szakember vagy és felkeltettük érdeklődésedet,küldj egy e mailt önéletrajzzal, telefonszámmal és visszahívunk,hogy minél előbb megismerhessünk!

Feladatok:

  • Elektromos karbantartás ,villanyszerelés , áruházakban , raktárakban.

Elvárások:

  • Elvárásunk csak az ,hogy törekedj szépen dolgozni.
  • Nem fontos a gyakorlat,mi megtanítunk mindenre.
  • Ha gyakorlott vagy azt is nagyra értékeljük és honoráljuk Neked!

Előnyök:

Előny a jogosítvány és a vezetési gyakorlat,de nem elvárás.

Amit kínálunk:

Ami Téged vár nálunk:

  • egy segítőkész csapat
  • kényelmes és jó munkakörülmények
  • bejelentett bankszámlára kapott fizetés
  • ingyenes kényelmi szolgáltatások
  • mobiltelefon , internet eléréssel
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése