Építőipar, építészet

Villanyszerelői munkalehetőség Egerben

Munkavégzés helye: Eger és környéke
2019. 01. 10. 08:52

Unod az egyhangú villanyszerelői munkát? Az állandó falvésést,és a véget nem érő műszakot ?

Gyere hozzánk itt biztos szívesen fogsz dolgozni!

Nálunk a munkaidő szinte észrevétlenül eltelik.Hétfőtől - péntekig rendes munkaidőben dolgozunk ,kényelmes új autóinkkal mindig úton vagyunk ügyfeleinkhez.

A munka nagyon érdekes,nem egyhangú építőipari munka.

A cég megbecsüli munkatársait,minőségi HILTI szerszámokat ad a munkához, és minden segítséget megad ahhoz, hogy TE a legjobbat hozd ki magadból.

A munkához céges mobiltelefont,az évszaknak megfelelő munkaruhát is adunk! Reggelente egy finom ingynes kávé vagy forró csoki mellett beszéljük át a teendőket.

Ha vidékről jönnél hozzánk a bejárást is mi fizetjük neked!

Gyere hozzánk,mert itt nagyon jó fizetéssel jutalmazzák munkád ,de elvárják ,hogy szépen dolgozzál!

A csapatban minden korosztály megtalálható,a tapasztalt szakember, vagy a fiatal újonc is, akik szívesen veszik, ha néhány jó tanáccsal segítik a munkájukat.

Fiatal vagy tapasztalt szakember vagy és felkeltettük érdeklődésedet,küldj egy e mailt önéletrajzzal, telefonszámmal és visszahívunk,hogy minél előbb megismerhessünk!

Feladatok:

  • Elektromos karbantartás ,villanyszerelés , áruházakban , raktárakban.

Elvárások:

  • Elvárásunk csak az ,hogy törekedj szépen dolgozni.
  • Nem fontos a gyakorlat,mi megtanítunk mindenre.
  • Ha gyakorlott vagy azt is nagyra értékeljük és honoráljuk Neked!

Előnyök:

Előny a jogosítvány és a vezetési gyakorlat,de nem elvárás.

Amit kínálunk:

Ami Téged vár nálunk:

  • egy segítőkész csapat
  • kényelmes és jó munkakörülmények
  • bejelentett bankszámlára kapott fizetés
  • ingyenes kényelmi szolgáltatások
  • mobiltelefon , internet eléréssel
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése