Szerelő munkatársakat keres a RUAG Aerostructures Hungary Zrt. at RUAG Aerostructures Hungary Zrt. / EgerAllas.hu | Az ingyenes egri állásportál!
Új álláshirdetés
Tel: +36 70 673 6160

<< Előző állás vagy Következő állás >>
1

jelentkező

Kínál Szerelő munkatársakat keres a RUAG Aerostructures Hungary Zrt.

RUAG Aerostructures Hungary Zrt. helység: Eger

Címkék:

A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. (a RUAG nemzetközi cégcsoport tagja) induló egri gyára,_mely az Airbus A320 és Bombardier CRJ termékcsalád repülőgépeihez szerkezeti elemek gyártásával foglalkozik, munkatársakat keres SZERELŐ munkakörbe.

Feladatok:

  • A komissiózott repülőgép alkatrészek, részegységek minőségi ellenőrzése
  • Részegységek beillesztése és pozicionálása szerelőkészülékek segítségével, majd azok rögzítése szegecskötéssel
  • Alumínium és/vagy titánötvözetek, ill. hasonló anyagok kezelése
  • Az összeszerelt elemek utasítás szerinti ellenőrzése, a vizsgálati eredmények dokumentálása
  • Az előforduló hibák azonosítása, azok jelentése, dokumentálása, együttműködés a hibaokok feltárásában
  • Munkafolyamatok fejlesztésének támogatása

Elvárások:

  • Fémipari végzettség
  • Jó kézügyesség, igény pontos minőségi munkavégzésre
  • Előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Képesség csapatban történő, komplex munkavégzésre
  • Megbízhatóság önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + bónusz
  • Kafetéria
  • Egy új dinamikusan fejlődő vállalat, jó munkahelyi légkörrel
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Pályázatát kérjük küldje el a lilla.pinter@ruag.com vagy a zsofia.kis@ruag.com email címre a “Szerelő” megjelöléssel!

Aktuális álláshirdetések RUAG Aerostructures Hungary Zrt.
Kínál A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. egri gyára munkatársakat keres festő munkakörbe Ennél a cégnél: RUAG Aerostructures Hungary Zrt. helység: Eger 2017-12-12

Ön szerint ez a hirdetés valótlan? Jelentse!
Ajánlja ismerősének!
Feladás dátuma 2017-12-06
Megtekintve: 436 alkalommal

Kövess minket a Facebook oldalunkon is!

Ne maradj le a legfrissebb álláslehetőségekről, csatlakozz hozzánk és segítsd az ismerőseidet is egy megosztással!

Iratkozz fel az állásértesítőnkre, hogy minden nap a leggyorsabban értesülhess a legjobb helyi álláslehetőségekről!

Küldj e-mailt az info [@] egerallas [pont] hu címre, vagy használd az alábbi kapcsolatfelvételi űrlapot.
Fontos: Hirdetésre történő jelentkezéshez ne használd a kapcsolatfelvételi űrlapot, mert a jelentkezésed nem fog célba érni! Amennyiben egy álláshirdetésre szeretnél jelentkezni, közvetlenül a hirdetésekben teheted meg!

Szerkesztőség: +36 70 673 6160