Adminisztrátor pozícióban munkalehetőség Egerben at Gaszting Kft. / EgerAllas.hu | Az ingyenes egri állásportál!
Új álláshirdetés
Tel: +36 70 673 6160

<< Előző állás vagy Következő állás >>
6

jelentkezők

Kínál Adminisztrátor pozícióban munkalehetőség Egerben

Gaszting Kft. helység: Eger

Címkék: Adminisztrátor

Pályázatírással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátására keresünk munkavállalót.

Feladatok:

  • több pályázat egyidejű kezelése
  • projektek koordinálása
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a pályázati közreműködőkkel
  • elért eredmények nyomon követése, dokumentálása
  • közreműködik a projekttevékenységek kivitelezésében
  • projektek pontos és naprakész követés
  • határidők betartása, betartatása

Elvárások:

  • kreatív, önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • logikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • jogosítvány
  • saját gépkocsi

Jelentkezni kizárólag az allas@gaszting.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Ön szerint ez a hirdetés valótlan? Jelentse!
Ajánlja ismerősének!
Feladás dátuma 2017-05-17
Megtekintve: 1686 alkalommal

Kövess minket a Facebook oldalunkon is!

Ne maradj le a legfrissebb álláslehetőségekről, csatlakozz hozzánk és segítsd az ismerőseidet is egy megosztással!

Iratkozz fel az állásértesítőnkre, hogy minden nap a leggyorsabban értesülhess a legjobb helyi álláslehetőségekről!

Küldj e-mailt az info [@] egerallas [pont] hu címre, vagy használd az alábbi kapcsolatfelvételi űrlapot.
Fontos: Hirdetésre történő jelentkezéshez ne használd a kapcsolatfelvételi űrlapot, mert a jelentkezésed nem fog célba érni! Amennyiben egy álláshirdetésre szeretnél jelentkezni, közvetlenül a hirdetésekben teheted meg!

Szerkesztőség: +36 70 673 6160